Tanec je odjakživa jednou z nejpopulárnějších možností, jak se bavit, seznamovat se a užívat si života. Je to řeč těla, schopnost vyjádřit radost i nadšení, rozhýbat se, zaplnit tělo pozitivní energií a věnovat se něčemu, co vás baví. Je krásné pozorovat tanečníky, jak precizně zvládají choreografii a jak u toho vypadají. Pokud vás také láká tanec, ale dosud jste neměli příležitost se naučit tančit, jsou pro vás určeny taneční kurzy v Olomouci, které pořádá taneční škola 331 Dance Studio Olomouc. Můžete se zde naučit, jak současné tance (Contemporary Dance), tak i pouliční tance (Street Dance), seznámit se s mnoha zajímavými lidmi a hlavně se skvěle bavit.

Tanec je pro každého

Pokud si myslíte, že tanec není pro každého, jste na omylu. V každém je rytmus, jen je potřeba rozdmýchat tu jiskru, která je ve vás. Kurzů se mohou účastnit lidé všech věkových kategorií, kurzy jsou zde rozdělené pro děti i pro dospělé. Taneční studio v Olomouci organizuje taneční kroužky pro děti a kurzy pro dospělé, chodit sem mohou už i děti od 3 let. Pokud budete mít zájem, můžete jezdit se studiem i na různé taneční soutěže a vystoupení. Je zde mnoho tanců, které se můžete učit. Street Dance zahrnuje Hip Hop, House Dance, Dancehall, MTV Dance a další. Contemporary Dance zahrnuje Modern Dance, Jazz Dance, Lyrical Dance a Balet.

Studio organizuje i taneční tábory, soutěže a divadelní show. Studio má za sebou mnoho úspěchů, vytváří originální choreografie, které si můžete prohlédnout i na Youtube. Pokud vás láká možnost tance nebo byste chtěli přihlásit své děti, navštivte webové stránky tanečního studia 331.cz, kde se dozvíte více informací o samotném studiu a také o jednotlivých kurzech, je zde i zajímavý taneční blog. Najdete zde samozřejmě i přihlášku, která může být vaší vstupenkou do světa tance.