Pokud rádi nakupujete a využíváte slevy, nemusíte čekat, až se nějaké objeví v obchodech, ale můžete využívat slevy na nákup, které nabízí celá řada e-shopů. Že vás nebaví hlídat slevy či je vyhledávat, ale to vůbec není potřeba. Udělá to za vás slevový portál tipli.cz.

Co slevový portál nabízí?

Slevový portál nabízí slevy, které jsou rozdělené do různých oblastí a to podle kategorií, obchodů či aktuálních slev.

Podle kategorií můžete získat slevy pro nákup módního oblečení dámského i pánského, módních doplňků, obuvi, ale i oblečení pro sport a odpočinek. Kategorie krása a zdraví nabízí slevové kupóny pro nákup kosmetických přípravků, parfémů, ale i vitamínů či léků a to přímo z lékáren. Pokud se chystáte na dovolenou, podívejte se do kategorie dovolená, kde naleznete slevy nabízené cestovními kancelářemi, můžete si zde objednat letenky, wellness pobyt či zážitkovou dovolenou. Techničtí nadšenci a vyznavači elektronického zboží uvítají slevy z oblasti elektro a PC, pro domácí kutily a zahrádkáře je připravena celá řada zajímavých slev z oblasti hobby, zahrada a domácnost. V poslední době velmi oblíbené a využívané jsou i slevy z kategorie jídlo, kde si můžete objednat nejen nákup, ale i hotové pokrmy s odvozem až k vašim dveřím.

Jaké druhy slev lze využívat?

Každý e-shop nabízí jiné druhy slev. Někde získáte procenta na celkový nákup, někde naleznete slevy na vybrané produkty, některé slevy jsou konkrétní částky a někdy můžete získat dopravu zdarma.

Pokud se zaregistrujete, získáte ještě další výhody, které portál Tipli nabízí svým zákazníkům.

Velkým bonusem je získávání odměn ve formě určitých procent z nákupu nebo losování registrovaných zákazníků s možností získání hodnotného dárku.

Chcete i vy nakupovat nejen z pohodlí domova, ale i za výhodné ceny, staňte se zákazníkem portálu Tipli.