Valašsko bývalo kdysi chudým regionem, který oživil až Tomáš Baťa, jehož zásluhou začal neobyčejný rozvoj města Zlín. Mstní lidé našli práci v obuvnickém průmyslu a mnozí dojížděli za prací i z velmi vzdálených okolních obcí. V této tradici mnozí pokračují dodnes, ovšem nabídky zaměstnání se množí a stále více lidí hledá práci bez dojíždění. Pokud nejste ve svém dosavadním zaměstnání spokojeni, můžete si najít pro sebe vhodnější práci na pracovním portálu Práce na Valašsku. Výhodou portálu je, že si můžete vybírat pouze z pracovních příležitostí zadávaných zaměstnavateli, kteří působí výhradně na Valašsku. Pokud bydlíte například ve Vizovicích, nebo se do této malebné obce budete stěhovat a nemáte ještě zajištěnou práci, bude pro vás určitě zajímavá nabídka práce Vizovice.

Vizovice

Kdysi malá obec se dnes rozrostla do přitažlivého města. Nachází se v podhůří Vizovických vrchů 14 km od Zlína. Jeho dominantou je barokní zámek a zajímavá jsou dvě trojúhelníková náměstí, kostel a nemocnice z 18. století. Vizovice proslavila zejména slivovice a také herec Boleslav Polívka. Hodně místních lidí dojíždí za prací do Zlína, ale současná nabídka práce Vizovice je natolik pestrá, že si každý vybere podle svých představ. Ať už je to ve zdejší palírně Rudolf Jelínek, nebo u jiných firem, které mají své sídlo ve Vizovicích nebo v jejich blízkém okolí.

Valašské Meziříčí

Díky své poloze se Valmez, jak se tomuto městu zkráceně říká, stal vstupní branou do Moravskoslezských Beskyd a také významným dopravním uzlem. Právě v různých typech dopravy je nabídka práce Valašské Meziříčí velice pestrá. Na portálu Práce na Valašsku si každý vybere zaměstnání odpovídající jeho kvalifikaci. Tento portál mohou využívat nejen zájemci o zaměstnání, ale i zaměstnavatelé, kteří zde mohou zveřejňovat své nabídky. Pokud působí vaše firma na Valašsku, či dokonce přímo ve Valašském Meziříčí, budete mít díky portálu mnohem větší šanci získat dobrého zaměstnance.