Jste zaměstnaní a nemáte čas nebo štěstí na pevnější vztah. Hledáte někoho na nezávazné erotické hrátky? Jako řešení se nabízí erotická seznamka.

Co seznamka nabízí

Nabízí efektivní seznámení s partnerem výlučně pro sexuální vztah.

Je bezpečná a diskrétní. Pokud sami neřeknete, že máte na seznamce svůj profil, nikdo se to nedozví.

Můžete vyhledávat partnery podle různých sexuálních preferencí.

Vytvořte si svůj profil

Informace na profilu jsou to první, co o sobě poskytujete a co o vás hodně vypovídá. Podle nich si o vás, váš potenciální partner, může udělat představu – pozitivní či negativní.

Přemýšlíte, jak na perfektní profil na seznamce, aby byl co nezajímavější a upoutal? Přinášíme několik tipů, které by vám při jeho tvorbě mohly pomoci.

  • Uvádějte vždy jen pravdivé údaje

Netajte svůj věk, koníčky ani povolání. Dříve nebo později vše vyjde najevo. Co se týče vaší osobní fotografie, v žádném případě ji neupravujte a nevylepšujte.

  • Důležitá je aktualizace údajů

Kromě aktualizace je dobré profil jednou za čas přepracovat, někdy postačí i malá změna a můžete zaujmout.

  • Fotografie na profilu – ano či ne

Pokud se rozhodnete fotografii do profilu nedat, někteří si o vás budou myslet, že jste tajnůstkář. Profil bez fotografie se pro ostatní uživatele může jevit jako nudný, nezajímavý a působí nedůvěryhodným dojmem. Jako profilovou fotografii nemusíte nutně volit pouze obličej. Při výběru volte fotografie přirozené.

  • Informace

Podle vámi uvedených informací máte možnost se seznámit. Čím více informací o sobě poskytnete, tím širší máte okruh partnerů. Zkuste do profilu vložit poutavý text, který vás ostatním uživatelům přiblíží, zkuste vyzdvihnout své kvality, ale zase se moc nevychloubejte. Při psaní je vhodné dát si pozor i na pravopis, osobní profil je přeci jen vaše vizitka.