V každém dospělém chlapovi dříme klukovská povaha. Jedno úsloví také tvrdí, že kdo si hraje, tak nezlobí. Koníčkem mnoha mužů je stavění nejrůznějších modelů, nebo jejich shromažďování. Pokud je v takové rodině malý chlapec, může jej otec nebo děda postupně zasvěcovat do této hezké záliby a předat mu nejen své zkušenosti, ale i svou sbírku. Jednou z variant jsou rc modely, které zaujmou malé i velké kluky. Pestrý sortiment rc modelů na dálkové ovládání nabízí e-shop s názvem NaOvladani.cz.

Podmínky nakupování

Je to velice snadné, jelikož stačí otevřít internet a vyhledat webové stránky NaOvladani.cz. Pomocí jednoduchého formuláře se pak přihlásíte a následně zaregistrujete. To vám umožní vybírat z ohromného množství nejrůznějších dálkově ovládaných modelů, od RC aut, přes RC letadla, RC vrtulníky až po RC lodě. Všechny RC modely jsou precizně propracované do nejmenších detailů a jsou věrnými kopiemi svých originálů. Který malý kluk, ale i dospělý chlap, by neobdivoval například krásné miniaturní Porsche, navíc dálkově řiditelné. To samé platí o nerozbitných házedlech v podobě skutečného letadla nebo o křižníku, který se bude prohánět po vodní hladině podle vašich pokynů. S rc modely si může užít zábavu celá rodina třeba při nedělní vycházce.

Nabízený sortiment

V e-shopu NaOvladani.cz najdete rc modely snad všeho, co si lze představit. Je to skvělá příležitost, jak koupit zajímavou hračku pod vánoční stromek. Radost bude mít nejen syn či vnuk, ale i jeho tatínek či děda. Všichni se budou těšit, až se vydají do přírody a užijí si krásné chvíle při dálkovém ovládání perfektního auta, letadla, vrtulníku, tanku nebo lodě. Jako tip pro rodiče malého kluka lze uvést následující rc modely:

  • Spirit buggy na dálkové ovládání se střídavým motorem má polykarbonátovou karoserii, plastové šasi s příměsí skelných vláken, široká zadní kola a přítlačné křídlo
  • SKY SURFER 1400, RTF je kluzák určený začátečníkům i pokročilým modelářům. Vydrží i počáteční časté otloukání a můžete s ním provádět akrobatické obraty
  • Německá bitevní loď Bismark na dálkové ovládání je skvělou dětskou hračkou pod dozorem dospělé osoby.