Závidíte kamarádkám, které svůdně pohazují svou bohatou kšticí? S posmutnělým výrazem se otáčíte za kolegyněmi jimž hustý pevný culík sahá až pod lopatky? Délku a hustotu vašich vlasů ovlivňuje mnoho faktorů, ale největší vliv na ně má genetika se kterou prostě nic nenaděláte. Důkladnou péčí přírodními nebo profesionálními prostředky jejich vzhled můžete mírně ovlivnit, ale pokud nemáte k hustým vlasů genetické dispozice, pravděpodobně vám nikdy nenarostou. Existuje však pro vás ideální řešení v podobě clip in vlasů. Obrovský výběr vlasových pásků a příčesků pouze z pravých vlasů naleznete na webových stránkách oxyextensions.cz.

Co jsou vlasy Clip in?

Vlasy clip in jsou zhotovené do tvarů vlasových pásků pouze z pravých vlasů, které snadno „clipem“ přichytíte ke svému pramenu vlasů. Clip je malý a nenápadný a na první pohled si ho vůbec nikdo nevšimne. Všechny clip in vlasy jsou vyrobené ve 100% Remy kvalitě a jsou vhodné pro zákaznice evropského vzhledu. Prodloužení vlasů tak máte snadno na dosah.

Nejste si jisté odstínem?

Při výběru clip in vlasů se ujistěte, zda nehodláte v nejbližší době měnit barvu vlasů. Clip in vlasy sice také můžete obarvit, ale jelikož mají jinou strukturu a nejsou poničené, mohou chytit jiný odstín barvy. Zašlete společnosti Oxyextensions svou fotografii a oni vám ochotně s následným výběrem správného odstínu rádi pomohou.

Náš tip: Hledáte-li přírodní vlasovou kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuj růžový olej. Růžový olej posiluje vlasové kořínky, chrání a hydratuje citlivou pokožku hlavy.

Chystáte na slavnostní událost?

Chystáte se na svatbu, velkou oslavu nebo se dokonce budete vdávat vy? Většina žen se ráda líbí a vlasy jsou vždy dominantou celého vzhledu. Jsou první věcí, které si u vás ostatní všimnou a nepřehlédnou. Toužíte po dokonalém slavnostním účesu? Vyzkoušejte příčesky z pravých vlasů, ze kterých můžete lehce vytvořit drdoly, v současné době tolik módní copy nebo elegantní culík.