Nezbytností každého pokoje je bezesporu osvětlení. A pryč s fádností – kdo by dnes nechtěl mít ve svém pokoji luxusní osvětlení? Tím, že zkombinujete ryze strohý, až prázdný pokoj blyštivým lustrem – tím se postaráte o designový kontrast, který potěší každé oko příchozí návštěvy…

Moderní lustry

Jaké lustry jsou v současné době moderní? Budete se divit, ale hitem jsou jak ty kovové jednoduchého stylu, tak ty, které se vzhledem blíží k těm zámeckým. Tak například moderní lustr Corinne. Tento krasavec má 105 centimetrů výšky a ač byste jej v minulosti pověsili maximálně do obývací místnosti, dnes najdete domácnosti, kde tento model visí v samotné ložnici. Nejde o nevkus, ale o absolutní trend luxusních domácností.

Naprostým opakem této honosnosti je pak například moderní lustr Marta nebo Nelly, ze kterých dýchá futurismus. V čem jsou zrovna tyto modely favority? Jedná se o lehoučké lampy, které se snadno instalují a při případné nehodě při pádu nikomu neublíží. Rovněž večer vydávají působivé stíny.

Luxusní stolní lampy

Lustry jsou nezbytností, doma by vám však ale rovněž neměla chybět alespoň jedna luxusní stolní lampa, kterou využijete na svém pracovním stole, anebo na nočním stolku. Zde stojí za vyzdvihnutí například stolní lampa Stacey, která kombinuje modernismus s přírodou, díky čemuž se doma cítíte opravdu útulně. Podobný je i model z větví Milie, Sasha, Nicole, Natalie, anebo Lisa.

Designová stojací lampa

Nakonec ani stojací lampa nesmí chybět v ložnici, anebo v obývací místnosti. Designová stojací lampa plní svůj účel například při čtení oblíbené knihy, anebo při šití či pletení v oblíbeném křesle “ušáku”. Tato užitečná pomůcka jde napříč generacemi, a rovněž v mnoha domácnostech figuruje jako útulné přítmí při pátečním večeru. Nabídneme vám například model Lubov, který je stativem, anebo stojací lampu Freya, díky které se přiblížíte skandinávským bohům.