Praha je město, které láká velké množství návštěvníků a to jak na historické památky, tak i na celou řadu kulturních zážitků. Pokud jste zdaleka a chcete v Praze nějaký čas zůstat, určitě budete hledat kvalitní a cenově přijatelné ubytování. To nabízí http://www.akatpension.com.

Akát penzion v Praze

Akát penzion je penzion v Praze, který naleznete v centrální části města. Díky svému umístění je ideálním výchozím bodem pro toulky nejen historickou částí města. Můžete jej využít jak pro soukromé účely, tak i pro ubytování na služební cestě. Pro motoristy nabízí parkování přímo v objektu penzionu a je velmi dobře dostupný i veřejnou hromadnou dopravou. Snadno se k němu dostanete i z pražského letiště.

V penzionu naleznete ubytování tří různých ubytovacích kategorií. Volit můžete mezi plně vybavenými apartmány, hostelovými pokoji či klasickým penzionem.

Penzion

V penzionu se nachází celkem 18 pokojů hotelového typu, které jsou vhodné pro krátké nebo středně dlouhé pobyty. Každý z pokojů disponuje vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové.

Apartmány

Ubytovat se můžete také v jednom z devíti nově zrekonstruovaných apartmánů. Každý z nich nabízí vybavení, které umožňuje plnohodnotné bydlení. V apartmánech lze využívat i přistýlky a tudíž jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi či početnější skupiny. Apartmány jsou určeny pro dvě nebo 4 osoby, kde lze využít i možnost přistýlky.

Hostel

Ubytování hostelového typu lze využívat na samostatném patře, kde se nachází 5 vícelůžkových pokojů, v nichž může být ubytováno až 28 osob. Pro všechny ubytované jsou na patře k dispozici tři společné koupelny a společný kuchyňský kout. Na každém pokoji naleznete televizi a Wi-Fi. Pokoje je možno pronajmout samostatně nebo jako celek. Pokoje jsou pro 2-3 osoby nebo pro 4-6 osob.