Jakmile vysvitne sluníčko, všichni se těšíme na odpočinek na zahradě, balkónu nebo terase. Pohodlí a relaxaci nabízí kvalitní zahradní nábytek společnosti Drdlík.

Ze široké nabídky si vybere každý

Na e-shopu drdlik.cz nalezneme širokou nabídku zahradního nábytku. Velmi oblíbené jsou zahradní sestavy. Nalezneme zde však i jednotlivé zahradní produkty pamatováno je i na děti a to s dětským zahradním nábytkem. Příjemnou atmosféru vyladí i dřevěné zahradní dekorace.

Zahradní sestavy

Tvoří nedílnou součást výbavy každé zahrady. Menší sestavy jsou vhodnou volbou i na terasu nebo dokonce balkón. Na webu drdlik.cz nalezneme sestavy vyrobené z kvalitních druhů dřeva. Nabízejí nadčasový vzhled, odolnost, stabilitu, dlouhou životnost a snadnou údržbu. Tyto vlastnosti dělají ze zahradních sestav jedinečné společníky pro naše chvíle odpočinku. Vybírat si můžeme sestavy s různými kousky nábytku – stoly, židle, křesla nebo lehátka.

Tip pro vás

Velmi oblíbená je kolekce dřevěného zahradního nábytku PROWOOD, která obsahuje 13 základních produktů. Do této kolekce patří také set dřevěného zahradního nábytku PROWOOD, který je vhodný i do venkovního nebo vlhkého prostředí. Životnost tohoto materiálu je velmi dlouhá.

Jednotlivé zahradní produkty

V této kategorii nalezneme stoly, židle, lavice nebo lehátka. Její součástí jsou také houpačky a houpací křesla nebo úložné boxy a skříně. Pokud si zvolíme dřevěný nábytek z masivu, nebudeme litovat. Nejen, že dobře vypadá, ale také má dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Dětský zahradní nábytek

Jsou-li součástí naší domácnosti děti, měli bychom jim udělat radost dětským zahradním nábytkem. Určitě si oblíbí dřevěnou prolézačku, houpačku, dřevěné pískoviště nebo dřevěný dětský domeček. Každý jednotlivý kousek je vyrobený z kvalitního a pečlivě vybraného dřeva, tradičním způsobem. Potěšme své děti a motivujme je ke hře dřevěným zahradním nábytkem.