Bliká na vás z tiskárny ono světýlko signalizující, že vám dochází toner? Nemáte připraveny náhradní tonery a čeká vás tedy výběr nových? Pořizujte tonery s rozumem a to takové, které pořídíte za příznivé ceny, přitom vám nabídnou kvalitní tisk. Kde však takové tonery pořídit?

Možnosti nákupu

Věděli jste, že při výběru tonerů máte na výběr z řady různých možností? Vybírat si totiž můžete z různých typů tonerů, ať už se jedná o tonery originální, renovované, alternativní či tonery prémiové kvality. Rozhodující jsou v tomto případě finance, které chcete do pořízení toneru investovat, ale samozřejmě i to, o jak kvalitní tisk stojíte.

Originální vs. alternativní

Mnoho osob volí variantu originálních tonerů. To znamená, že si pořídíte toner, který je vyrobený společností, která zároveň vyrobila vaši tiskárnu. Takovéto tonery přislibují vysokou kvalitu tisku a zaručenou kompatibilitu s vaší tiskárnou či kopírkou. Nevýhodou může být v tomto případě vysoká pořizovací cena. To však neplatí u tonery Canon levně. Právě zde totiž najdete pestrou nabídku tonerů do tiskáren Canon za skvělé ceny. V nabídce však nechybí kromě originálních tonerů také tonery alternativní.

Hledáte-li levné náplně do tiskáren, jsou pro vás skvělou volbou právě tonery alternativní. Ty pořídíte za opravdu skvělé ceny, ale stále vám nabízí vysokou kvalitu tisku. Alternativní tonery stoprocentně nahradí originální tonery a ušetří vám množství investovaných financí.

Při výběru myslete na…

Při výběru toneru byste měli myslet na typ vaší tiskárny, značku tiskárny, popřípadě modelovou řadu tiskárny. Rozmyslet si musíte také barvu toneru, zda chcete toner originální, alternativní či super premium, které poskytují tisk v té nejvyšší kvalitě.