Přestože mnohé ženy chodí v horkém letním počasí takzvaně naostro, pokud by zvolily kalhotky s nohavičkou, vypadaly by mnohem více sexy. Podprsenky bez kostic, pokud jsou správně velikostně vybrané, dokážou s poprsím každé ženy také udělat doslova zázraky.

Sexy se můžete cítit i v pěkném dámské pyžamu, pánové v interesantním pánském pyžamu.

Vyzkoušejte sportovní podprsenky i k běžnému nošení

Velkou službu vám může udělat sportovní podprsenka i v případě, že ji zvolíte k běžnému nošení. Pokud se rozhodnete pro správnou značku podprsenky, například když zvolíte Calvin Klein sportovní podprsenku, budete se celý den nejen dobře cítit, ale také dobře vypadat. Sportovní halenka nebo tričko vám padnou jako ulité.

Calvin Klein sportovní podprsenky – balzám pro vaše prsa a záda

Říká se, že co člověk, to jiná chuť. Ještě lépe tuto problematiku vystihuje rčení: 100 lidí = 100 chutí. A tak každý z nás preferuje jiné spodní prádlo. Někdo se rád obléká do chladivého bambusu, někdo preferuje slipy, jiný boxerky a trenky. Některé ženy dají přednost klasické podprsence místo sportovní podprsenky i v případě, že se vydají do posilovny. Která žena však alespoň jednou vyzkouší podprsenku Calvin Klein bez kostic, většinou na sebe již jinou “podprdu” nevezme. Calvin Klein sportovní podprsenky jsou to totiž kvalitně zpracované, ba přímo dokonalé. Stejně jsou na tom podprsenky push up této značky. Ať se tedy rozhodnete pro sportovní podprsenku Calvin Klein nebo pro push-upku, nikdy neuděláte chybu.

Při výběru podprsenek pamatujte i na své zdraví

Pár slov ještě věnujme Calvin Klein podprsenkám, které jako součást dámského spodního prádla dokážou dokonale podržet a zafixovat prsa tak, aby nedošlo při sportu k jejich zranění a hlavně nedocházelo k poranění měkkých tkání v okolí páteře. Při výběru podprsenek mějte toto prosím na paměti.