Právě kvalitní kůže je u kožených doplňků Capone základem tohoto žádaného sortimentu. Proto se na ní nesmí šetřit, což si levsalonu.cz plně uvědomuje. Její dokonalost, kterou poznáte podle krásné vůně či přirozené patiny, je neoddiskutovatelná. A právě to je jeden z důvodů, proč jsou kožené doplňky Caponekožené peněženky Capone, kožené opasky Capone a kožené motýlky čím dál žádanější.

Věřme, že kožené doplňky Capone ještě letos užijeme

Než se nadějeme, bude tu opět období plesů a čas bálů. Těžko říci, zda se jich na přelomu let 2020 a 2021 vůbec dočkáme. Nastala doba koronavirová, která nás nutí před oblečením se do společenského obleku a kožených doplňků Capone (kožené motýlky a kožené opasky Capone) upřednostnit tepláky a jiné domácí oblečení.

Možná však bude všechno jinak. Musíme doufat – teprve máme začátek října. Možná nám i koronavirus dopřeje oddechový čas a budeme si moci, jako správní lvi salónů, dopřát kožené motýlky pro otce, kožené motýlky pro syna a další kožené doplňky Capone ještě letos na nějaké společenské akci.

Kožený opasek Capone a kožená peněženka Capone vždy ve vaší společnosti

Kožený opasek Capone a koženou peněženku Capone rozhodně unosíte i v případě, že se na žádný ples, rodinnou oslavu či jinou společenskou událost ještě pár týdnů, možná i měsíců, nevydáte. Věřme a doufejme, že situace bude naprosto jiná. A tak se pro jistotu zásobte úžasným dřevěným motýlkem, ozdobou do klopy, manžetovými knoflíčky, kravatovou sponou, koženým motýlkem, ale zejména koženou peněženkou Capone a koženým opaskem Capone z internetového obchodu levsalonu.cz co nejdříve. Vámi objednaný balíček bude expedován do 24 hodin. Osobní odběr je po domluvě možný v Olomouci do hodiny od objednání. U Lva Salónů máte také 14denní lhůtu na vrácení nepoužitého a nepoškozeného zboží.