S reklamou se v současnosti setkáváme na každém rohu. K propagaci firem, jejich produktů či služeb slouží nejrůznější předměty, které se dají opatřit potiskem. Nejčastěji jsou to igelitové, textilní či papírové nákupní tašky, stolní kalendáře, skleničky a hrnečky, poznámkové bloky a spousta dalších předmětů denní potřeby. K tradičním reklamním předmětům patří také vizitky, kalendáře, propagační brožury nebo třeba klíčenky. Jsou však i další předměty, které zdánlivě potisknout nelze. Pravdou však je, že s reklamou se můžete setkat i kravatách, šňůrkách na krk čili lanyardech, ponožkách, a mnoha dalších předmětech.

Pořádání konferencí či jiných setkání

Pro tyto příležitosti je třeba mít připravené i zdánlivé maličkosti, bez kterých by ovšem organizace neklapala. Těmito velice důležitými drobnostmi jsou visačky a jmenovky pro pořadatele. Slouží nejen k označení pořadatelů a k orientaci účastníků akce, ale také k propagaci pořadatelské firmy. Účastníci konference, semináře či jiného druhu setkání jistě uvítají drobné pozornosti v podobě poznámkových bloků, tužek, propisek, případně papírových tašek nebo lanyardů. Tyto praktické barevné šňůrky na krk, s kovovou karabinkou, mohou sloužit nejen pořadatelům k zavěšení visačky či jmenovky, ale ostatním k zavěšení klíčů nebo brýlí.

Co dále lze opatřit reklamním potiskem?

Ideálního účinku reklamy dosahují zejména drobné předměty denní potřeby, které jsou denně na očích. Mohou to být například pásky na lyže nebo na kufr, pouzdra na brýle, obaly na mobily. Všechny tyto předměty opatřuje reklamními potisky společnost Société s.r.o., se sídlem v Praze 8, v ulici Pod Labuťkou.

Netradiční reklamní předměty

Rovněž celobarevné kravaty, celobarevné gumičky na vlasy, ponožky, kovové odznaky, papírové kelímky na nápoje a další předměty, mohou sloužit k reklamě a propagaci produktů nebo služeb. Pro reklamu jsou vhodné i batohy na záda, tkaničky, podložky pod myš, multifunkční čistící hadříky a mnoho dalších předmětů.