Už dlouho jste si s Vaší drahou polovičkou neudělali krásný večer bez dětí? S dětmi se celý náš život od základu změní, avšak zapomínat na svého partnera byste neměli ani v tehdy, kdy už máte první roky počáteční zamilovanosti za sebou. Nechejte Vaše každodenní starosti a pracovní povinnosti jednou stranou a užijte si jen jeden druhého. Navíc Vaše rodiče určitě rády své vnouče pohlídají.

Ochutnejte kvalitní španělská vína

Volný večer po boku Vaší drahé polovičky si můžete zpříjemnit nejen lahodnou večeří, ale také kvalitním vínem. K nejlepším vínům na světě bezpochyby patří španělská vína. Koupit je můžete v e-shopu společnosti BMC Brno. Při výběru zde www.bmcbrno.cz/spanelska-vina Vám určitě pomůže vědět, že zatímco v České republice se odlišují vína na základě cukernatosti na jakostní a přívlastková vína, ve Španělsku se toto rozlišení nepoužívá. Ve Španělsku totiž prakticky všechny španělské odrůdy dosahují vysoké cukernatosti. Setkáte se rovněž se stupnicí, která oznamuje o době zrání a jejích podmínkách. Na základě tohoto označení lze stanovit kvalitu španělských vín. Nejkvalitnější z nich jsou označeny jako Gran Reserva. Tato vína zrají minimálně dva roky v barikových sudech a dalších 12 – 36 měsíců v lahvích. Chybu však rozhodně neuděláte ani v případě, že pořídíte víno s označením Reserva, Crianza nebo Cosecha.

Španělské delikatesy na Váš stůl

V internetové prodejně společnosti BMC Brno můžete nakoupit nejen špičková vína. Portfolio této společnosti je mnohem bohatší. Nechejte se zlákat k ochutnání španělských delikates, mezi něž bez pochyby patří mořské speciality, konzervované ovoce a zelenina, španělské paštiky, luxusní sladkost turrón nebo mandle.