Narozeniny, rodinná výročí nebo Silvestra si můžete okořenit skvělou zábavní pyrotechnikou. Soukromý ohňostroj, rachejtle, prskavky, petardy či dýmovnice, to vše si můžete připravit a oslnit tak své hosty.

Největší radost pochopitelně uděláte svým dětem, pro které je ohňostroj a s ním spojené světelné i zvukové efekty ohromnou zábavou.

Jak si pyrotechniku opatřit

Zapomeňte na stánkový prodej před Vánocemi a Silvestrem, nebo na nabídky supermarketů. Můžete zde narazit na pochybné výrobky z Asie nebo různých podivných firem. Při odpalování pak můžete být doma nemile překvapeni nízkou kvalitou, v horším případě nebezpečností těchto produktů. Navštivte proto raději webové stránky Ekopyro.cz a e-shop zaměřený na prodej zábavní pyrotechniky, která je zárukou kvality a bezpečnosti.

Najdete zde bohatý a pestrý sortiment zábavní pyrotechniky, navíc za nejnižší online ceny. Výhodou je, že nemusíte čekat na konec roku, jelikož e-shop funguje celoročně a je každému zájemci k dispozici kdykoliv. Navíc pyrotechniku prodávají opravdoví znalci a při nákupu zboží obdržíte i podrobné popisy efektů a videa. Kdo nemá příliš zkušeností a pyrotechnika je pro něj velká neznámá, může se na odborníky v eshopu obrátit s dotazy a vždy se mu dostane fundované odpovědi i cenné rady.

Co obnáší nabídka e-shopu

Pestrá škála těchto produktů zahrnuje nejrůznější ohňostroje, petardy, rakety, římské svíce, dýmovnice i další zábavní pyrotechniku. V nabídce nechybí ani jednoduchá a maximálně bezpečná pyrotechnika pro děti. Skvělou zábavu vám přinesou například tyto produkty:

  • dětská zábavní pyrotechnika – dětskou párty můžete obohatit bouchacími kuličkami nebo provázky, vosičkami, stroboskopy, létajícími lampiony či dýmovničkami. Některé produkty lze použít i v uzavřených prostorách
  • létající balón štěstí – ve volném prodeji je bílé provedení o rozměrech 95 cm na výšku a 37 cm tvoří průměr balónu
  • kompaktní ohňostroj – jde o téměř profesionální ohňostroj, který si může dopřát ale každý. V nabídce jsou ohňostroje určené na svatby, party a jiné oslavy. Liší se počtem ran a druhy efektů.

Dalšími druhy zábavní pyrotechniky jsou nejrůznější ohňostroje, jako je například šašek, lumpík, haďák, nebo také oblíbený raketomet a spousta dalších, které si můžete pořídit v e-shopu.