Zastihla vás finanční nouze a přemýšlíte o tom, že asi budete muset prodat svoje auto? Není třeba se unáhlit! Existuje totiž ještě jedno jednoduché řešení, kdy vůz nebudete muset prodat, a přesto za něj můžete získat určitý finanční obnos. Stačí, když své auto, motorku, čtyřkolku, loď, jeřáb, vysokozdvižný vozík, kamion a podobně dáte do zástavy – do autozastavárny. Poté, co vypůjčené peníze zaplatíte, budete si moci vzít svůj dopravní prostředek zpět a dál jezdit. Rozhodně neprodávejte své vozidlo pod cenou, ale obraťte se pro pomoc na zastavárnu aut Praha nebo zastavárnu aut Brno.

Půjčka se zástavou auta – rychlé peníze do vaší kapsy

Nebuďte nešťastní ze své momentální neblahé finanční situace. Do složitých finančních problémů se totiž dostane občas každý. Teď už víte, že nemusíte své vozidlo prodávat pod cenou, že stačí využít služeb autozastavárny Praha nebo dát auto do zástavy Brno. Půjčka se zástavou vozidla osobního, užitkového, nákladního, motocyklu či přívěsu vám tak bez problémů přinese tolik potřebné peníze.

Nabízené služby

Autozastavárna Praha a auto do zástavy Brno vám nabízí v podstatě tři druhy služeb.

  • Pokud zvolíte službu Standard, získáte po uzavření smlouvy peníze okamžitě na ruku. Vaše vozidlo bude odvezeno na zabezpečené a 24 hodin denně hlídané dané parkoviště. Tam bude zaparkováno po celou dobu smlouvy. Platnost smlouvy je vždy na 28 dní.
  • Pokud zvolíte autozástavu Komfort, po uzavření smlouvy opět získáte hotovost na ruku, ale na rozdíl od autozástavy Standard budete moci svým vozidlem odjet. Podmínkou je mít platné havarijní pojištění a mít pojistnou smlouvu vyřešenou na společnost zastavauto.cz.
  • Při uzavření autozástavy Premium rozhodujete o čase a místě uzavření smlouvy vy. Peníze na ruku a možnost odjet kamkoliv jsou samozřejmostí.