Podzimní období s sebou přináší babí léto, ale i chladné dny. Na to vše musíme myslet při obnově šatníku. Vyplatí se investovat do stylové podzimní bundy či saka. Nejen podzimní dámský textil a pánský textil nabízí e-shop bavlissimo.cz.

A jaké svršky budou letos v kurzu?

Vzhledem k tomu, že podzim je chladné období roku, je potřeba si vybrat nějaký trendy svrchní kousek oděvu, který bude nejen módní, ale i zahřeje.

Saka nejen kostkovaná

Kostka na oblečení patří mezi elegantní a nadčasové vzory. Může se objevit jak na saku dámském, tak i pánském.

Sako však nemusí být jen kostkované. Mohou se na něm objevit i jiné vzory, či může být pouze jednobarevné. Dobře padnoucí sako je vhodným kouskem oblečení pro pracovní schůzky. Můžete je však obléknout i k džínám.

Při jeho výběru berte v potaz vzhled svojí postavy. Vhodně zvolené sako totiž umí skrýt drobné nedostatky nebo naopak zvýraznit přednosti.

Blejzr s páskem

Ideální kousek pro každou moderní ženu. Nechá vyniknout jejím křivkám a dokonale zvýrazní pas. Co se vzorů týká, opět se na něm může objevit kostka, nebo může být pouze jednobarevný.

Kožená bunda

Kožená bunda je stálicí každého šatníku. Pánské kožené bundy i kožené bundy pro ženy mnohdy tvoří základ šatníku. Velmi rychle si podmanily módní svět a to díky tomu, že jsou velmi variabilní. Jsou skvělým doplňkem k ležérnímu oděvu, ale dají se nosit i ke kouskům romantickým či elegantním. Ani milovníci sportovního oblečení tento svršek nemusí zatracovat.

Plátěný kabát

Ideální doplněk především pro ty, kdo mají vyšší postavu. Mohou vybírat kabáty různých délek i střihů. Pro každý typ postavy se hodí kabáty stylu oversize. Nejsou však vhodné k širokým nohavicím či dlouhým sukním.