Jste rádi, když v posteli uspokojíte svou partnerku? Ne každému se to podaří. Lidé mají ve zvyku ostatní škatulkovat a říkat, že muži/ženy jsou všechny stejné. Není to tak, každý člověk je zcela individuální, má rád jiné věci a neexistuje univerzální recept, jak potěšit každý protějšek. Přesto je však mnoho způsobů, jak udělat milostný život ještě lepší. Jak na to?

Dokonalá atmosféra

Předpokladem k dokonalému styku není styk samotný a kvalitní erekce, ale zejména dokonalá atmosféra. Sex je perfektní tehdy, když mají oba partneři prázdnou hlavu a soustředí se jen jeden na druhého. Zaměřte se na romantiku, dopřejte si výbornou večeři, pusťte si skvělou komedii nebo romantický film. Perfektní je i masáž, pokud je vaše partnerka unavená, smyslná masáž za pomoci esenciálních olejů ji zaručeně přivede do varu. Může ji doprovázet příjemná romantická hudba a tlumené osvětlení, nejlépe svíčky. Skvělou atmosféru nenahradí ani ten nejlepší postelový výkon. Postarejte se, ať je vše perfektní.

Dbejte na intimní zdraví

Být skvělým milencem znamená dbát také o své zdraví. Není řeč jen o samotném penisu, ale o celkové kondici. Každý si dokáže najít čas alespoň na minimum pohybu a občasný sport. Dbejte na budování kondice a udělejte si vyvážený jídelníček. Naopak se vyvarujte jídel, která by mohla způsobovat obezitu a ucpávat vaše cévy. Nikdo nevydrží být mladý věčně a časem dochází ke snižování libida nebo kvality erekce, je proto vhodné užívat doplňky stravy, které podpoří váš intimní život. Pokud se vás týkají nepříjemné problémy s erekcí, zjistěte, jaká je jejich příčina. Pokud jde o náhlé problémy, může jít o stres, vyčerpání, nevyspalost nebo nervozitu. Může jít také o zdravotní problém, proto je vhodné vždy zajít na urologii, kde lékař provede vyšetření, aby vám mohl správně pomoci, například předepsáním tabletek, které pomohou s erektilní dysfunkcí.