Pokud vás čeká nějaká společenská či rodinná akce nebo oslava, zajisté přemýšlíte nad tím, jak ji pro návštěvníky zpestřit a zároveň z ní vytvořit fotografie, které vám budou společně strávený čas připomínat. Jednou z možností je fotokoutek.

Co je fotokoutek a jak funguje?

Jedná se vlastně o mobilní fotoateliér doplněný o profesionální záblesková světla a profesionální tiskárnu. Můžete jej umístit kamkoli. Je vhodný na jakoukoli společenskou událost – plesy, večírky, svatby i firemní akce. Rozhodně to není fotobudka. Chcete-li si vytvořit fotografie na profesionální úrovni, obraťte se na společnost Fotokoutek.FUN. Svým zákazníkům nabízí profesionální tiskárnu, která vytiskne kvalitní fotografie během několika málo vteřin. Vybrat si můžete různá pozadí do fotokoutku. Klasiku tvoří barvy bílá, šedá a černá, jež lze doplnit o zlaté třásnění. Specialitou společnosti je klíčovací zelené plátno, díky kterému se rázem ocitnete třeba na pláži nebo ve vesmírné stanici. V nabídce naleznete velké množství digitálních pozadí. Zajímavé jsou i rekvizity, které si můžete pro fotografování objednat. Vybírat můžete z několika různých tematických sad. Problém nejsou ani rekvizity přímo na míru pro konkrétní akci.

 

A co třeba fotokiosek?

Chcete vykouzlit originální fotografie z vaší akce? Pak je ideální volbou fotokiosek. Jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Základ tvoří dotykový monitor, jehož se stačí dotknout a už odpočítává čas do vytvoření fotografie. Výhodou je, že se v něm uvidíte ještě dříve, než fotografii vytvoří.

Pro jeho provoz postačí prostor o rozměrech přibližně 3×3 metry a na výšku 2,5 metru. Samozřejmostí je elektrická zásuvka (230V) a pokud chcete rekvizity, tak stůl, na němž budou umístěny. Chcete-li sdílet fotografie na Cloud, tak nutností je Wi-Fi.