Nejen k blížícím se Vánocům, které tu budou opravdu co nevidět, ale i kdykoliv během roku si můžete lámat hlavu nad pěkným dárkem pro dědečka. Vymyslet něco originálního a vkusného dá kolikrát pořádnou práci. Pokud vám došla inspirace a marně tápete, co by mohlo vašemu dědečkovi udělat radost, už se přemýšlením nadále trápit nemusíte. Jeden krásný tip jsme vymysleli za vás!

Získejte si dědu tričkem vyrobeným na míru

Dárky vyrobené na míru potěší asi úplně každého. Jsou totiž jasným důkazem toho, že si dal dotyčný tu práci, aby pro nás vymyslel něco opravdu výjimečného. Tričko pro dědu, na kterém bude přímo jeho jméno, proto nebude jen tak ledajakým tričkem, na které natrefíte někde v obchodě a které nosí každý druhý. Takové tričko totiž bude hrdě nosit právě jen váš dědeček – a vy se spolehněte, že ho bude nosit s láskou!

Pohodlná móda pro každodenní nošení

Když už necháte vyrobit vtipné tričko pro dědu, určitě budete chtít, aby ho nosil opravdu často. Jistě je tak pro vás důležité, aby bylo pohodlné a vyrobené z kvalitního materiálu. V tomto ohledu však budete maximálně spokojeni nejen vy, ale především váš dědeček. Trička jsou vyrobená z kvalitní 100% bavlny od předního evropského výrobce textilu. Můžete se proto spolehnout, že je vhodné pro každodenní nošení a slibuje opravdu vysoký komfort.

Náš tip: Nezapomeňte k dárečku přidat originální přání!

Originální potisk, který vydrží

Máte třeba nepříjemnou zkušenost s tričky, na kterých potisk příliš dlouho nevydržel? V tomto případě se rozhodně není čeho obávat. Aplikace potisku je prováděna za pomocí nejmodernější technologie. Díky té se určitě nemusíte strachovat, že by se potisk poničil už po prvním vyprání. Dědeček si bude moci své originální tričko užívat opravdu hodně dlouho a nosit ho opakovaně, aniž by došlo k poškození potisku nebo vyblednutí barev. Trička neztrácí svůj původní tvar a jsou pořád krásná jako nová.

Pokud chcete vsadit na jistotu kupte tričko když to neopraví děda – jedná se o jedno z našich vůbec nejprodávanějších triček