Fotopasti slouží především k ochraně majetku. Běžně se používají v přírodě, pro focení divoké zvěře. Velmi často ji využívají majitelé chat a chalup, kteří chtějí ochránit majetek před poškozením a případnými zloději.

Má však i jiné využití, než se na první pohled zdá. Představte si, že takovou fotopasti můžete pozorovat i ryby. Fotopasti Bunaty můžete využít i pro lovení ryb. Řekneme si, jak správně vybrat fotopast a k čemu vám bude sloužit.

Co všechno fotopast zvládne

Fotopast je zařízení podobné fotoaparátu. Je osazeno takzvaným PIR čidlem, které reaguje na pohyb. Jakmile se dostane do zorného pole osoba nebo zvíře, fotoaparát pořídí snímek. Moderní fotopast Bunaty zvládne pořídit fotografii, nahrát krátké video. Dokáže se také připojit k počítači nebo mobilnímu telefonu. Modely nabízí rozlišení v rozpětí od 2 MP do 12 MP a k dispozici je úložiště o velikosti 2 až 32 GB. Kromě technologií jsou fotopasti vybaveny i odolným pouzdrem a mnohdy nechybí ani maskování, které má zabránit prozrazení polohy.

K čemu bude sloužit fotopast na ryby 

Pro všechny rybáře skvěle poslouží rybářská fotopast, která je voděodolná a dokáže mapovat pohyb pod hladinou. Díky možnosti přímého spojeni pomocí GSM modulu nebo Wi-Fi připojení dokážete být okamžitě informováni o tom, jaké druhy ryb se nachází v místních vodách. Kromě typu ryby uvidíte i jejich velikost a hmotnost. Můžete si tak lehce přizpůsobit návnadu, krmení a styl rybolovu. V případě, že nevyužijete fotopast na ryby a nejezdíte chytat tak často, můžete zařízení použít k ochraně majetku nebo sledování divoké zvěře. Pořiďte si i vy fotopast, která vám bude skvěle sloužit pro váš koníček a zároveň vám dokáže ochránit váš majetek před zloději.