Pokud i vy řešíte svou postavu a již vás nebaví nosit přebytečná kila navíc, pak určitě hledáte co nejefektivnější způsob, jak je shodit. Osvědčený způsob hubnutí se váže k dostatečnému pohybu, ale tajemství, jak zhubnout spočívá i ve správně sestaveném jídelníčku, protože právě přijímaná strava nejvíce ovlivňuje to, jak vaše tělo nakládá s energií.

Ketodieta

Jedním z nejúčinnějších přístupů k hubnutí je tzv. proteinová dieta, tedy dieta, která spočívá v maximalizaci množství přijímaných bílkovin a naopak minimalizaci přijímaných tuků. Díky tomuto postupu začne po čase v těle probíhat tzv. ketóza, tedy stav, kdy tělo spaluje energii uloženou v tucích a začíná hubnout.

Nastavit si svou vlastní ketodietu na míru však není jednoduché a můžete se při tom dopustit mnoho omylů. Proto je ideální svěřit se do rukou některého z odborníků, který vám se sestavením keto-jídelníčku poradí. Toho se můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá, bude vaším průvodcem v procesu hubnutí a vytvoří vám přesný plán podle vašich potřeb.

Vše na jednom místě

Zavítejte na stránky www.itsmylife.cz a objevte všechny možnosti, které vám ketodieta nabízí. Naleznete zde i řadu zajímavých receptů na pokrmy, které jsou vhodné pro zařazení do ketodiety. Díky nim budete mít jistotu, že pokrm, který vaříte, je v souladu s touto dietou a nepozastaví vám proces ketózy v těle, což se může velmi jednoduše stát.

Pokud patříte mezi osoby, které nejsou zrovna milovníky vaření, nebo na něj nemají čas, pak i pro vás se zde najde řešení v podobě e-shopu, který vám prodá již hotová jídla plná bílkovin, která se do vašeho bílkovinového jídelníčku skvělé hodí.Určitě se tedy nepouštějte do ketodiety předtím, než se poradíte se svým lékařem a následně se rozhodně poraďte s odborníkem a dbejte instrukcí. Ketodieta je sice účinná, ale musíte na ni jít se zkušenostmi a opatrností. Jen díky tomu se vám podaří zdravě a účinně zhubnout přebytečná kila.