Pokud patříte mezi pořadatele nějaké společenské nebo soukromé události, můžete ji zpestřit tím, že na ni objednáte originální zábavu, kterou představuje světelná show, kterou zajišťují drony. Tuto nezapomenutelnou podívanou zajišťuje společnost MAGIC DRONES s.r.o. Realizuje ji nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Objednat si ji mohou města, obce, firmy, organizace, reklamní a umělecké agentury, nebo na soukromé oslavy. Jsou ideálním doplňkem pro sportovní, kulturní, hudební a další společenské události. Objevují se všude tam, kde dávají přednost inovativním technologiím a chtějí oslovit publikum či zákazníky, který chtějí představit nové výrobky nebo služby.

Jaké výhody nabízí světelná dronová show?

Kromě toho, že se jedná o originální podívanou, která se odehrává ve výšce 120 metrů a je viditelná ze vzdálenosti větší, než jeden kilometr, se na obloze v jednu chvíli může objevit až 400 osvětlených dronů, které jsou dokonale synchronizované a vykreslují důmyslné choreografie a to díky leteckým formacím. Ty na obloze mohou vykreslit různé obrazce, nápisy, loga, číslice, postavy a dokonce mohou vyprávět i příběh. O originalitě dronové show se přesvědčili i v Nymburce, kde díky ní přivítali příchod nového roku.

Výhodou je fakt, že ji lze realizovat opakovaně nebo si můžete objednat několik různých projekcí za sebou. Celá show se dá synchronizovat s hudbou, dalšími světelnými efekty, s laserovými systémy, tichými druhy pyrotechniky a s dalšími zajímavými efekty.

Dronová světlená show je velmi bezpečná. Snižuje riziko vzniku požáru, neznečišťuje životní prostředí, je tichá a ohleduplná k životnímu prostředí. Drony mají na starosti piloti, kteří splňují předepsané certifikace a zkoušky. Společnost je navíc registrována jako provozovatel bezpilotních systému.

Zaujala vás možnost dronové světelné show? Zavítejte na web magicdrones.cz a prohlédněte si fotografie některých realizací.