S úklidem venkovních a vnitřních prostor ve vaší firmě či provozovně je mnohdy potřeba více než jen jedny ruce. Pořiďte si proto do výbavy kvalitní úklidové stroje, které zvládnou úklid velkých i menších ploch opravdu dokonale.

Vnitřní úklid

Vnitřní úklid by měl být opravdu pečlivý a jedná-li se o větší plochy, může to být poměrně problém. Řešením pro vás mohou být scrubmastery. Scrubmaster je praktickým, kompaktním a snadno přepravitelným podlahovým mycím strojem, který zvládne čištění především menších ploch. Problémem pro něj však není čištění blízko krajů, proto je úklid s ním opravdu pečlivý. O čištění se stará diskový kartáč, který pečlivě vyčistí tvrdé hladké podlahy. Velkou výhodou je jeho nízká hmotnost a skládací ovládání rukojeti, které zajišťuje snadný transport a uskladnění.

Kompaktní konstrukce se snadno ovládá, a to i v menších prostorách. Díky integrované nabíječce můžete baterie dobíjet z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.

Na výběr máte však z množství různorodých čistících strojů, které lze používat na menší i větší plochy. Jedná se například o zametací stroje, průmyslové vysavače, profesionální vysavače, univerzální mycí stroje, leštící stroje atd. Stačí si jen vybrat to pravé pro vaši firmu či provozovnu.

Venkovní úklidová technika

Nutné je však myslet nejen na úklid vnitřních prostor, ale i prostor vnějších. K tomuto účelu vám poslouží multicara, která nabízí rozmanité možnosti venkovní údržby. Multicar je německou značkou kompaktních nosičů nástaveb a transportérů, která má dlouholetou tradici. Vyniká především kvalitou a výkonností. Jedná se o multifunkční užitková vozidla, která se na základě dlouholeté tradice vyvinula k dokonalosti. I taková se vaší firmě mohou hodit.