Když jste byli malí a koukali jste na filmy, ve kterých vystupovali dětské hvězdy, asi jen s těží jste tehdy mysleli na to, jak asi budou vypadat až vyrostou. My jsme za vás tento problém samozřejmě vyřešili a proto vám dnes představujeme ty nejvíc sexy celebrity, které zářily na filmovém plátně coby dětské hvězdičky.

Emma Watson je zářným příkladem holčičky, která vyrostla v nádhernou dívku a která ještě k tomu všemu bojuje za správnou věc. Založila si vlastní dobročinnou organizaci HeForShe, v rámci které vystupovala už i v americkém kongresu.
Abigail Breslin je slečna, kterou jsme jako malou holčičku mohli vidět hrát ve filmu Malá Miss Sunshine. Její talent se však během puberty nevytratil, ba naopak přibyla krása. Dnes jí můžeme vidět například ve filmu Enderova hra.

Amber Scott není příliš známou herečkou, ale pokud vám řekneme film Hook od Spielberga, určitě si na ní vzpomenete. I tato malá slečna vyrostla, a nutno podotknout, že jen do krásy.

Dacota Fanning je veleznámá dětská hvězda, která nám také krapet vyrostla a taktéž je z ní kráska. Dakota se rozhodla dát alespoň na chvilku herectví vale a skočila přímo na akademickou půdu. Studuje totiž práva na New Yorské univerzitě.

Nicolas Hoult zajisté potěší nejednu ženu a dívku. Tento herec s uhrančivým pohledem, hrál malého kluka ve filmu Jak na věc a později se objevil také v show Skins. Dnes je z něj opravdu pohledný mladík, který mý dobře našláplou kariéru.

Malcom David Kelly je ten mladík, který hrál v seriálu Ztraceni. Ve své době velice populární mladý herec vyrostl a z filmové branže utekl, ale ne příliš daleko. Dal se totiž na muziku a dnes tvoří jednu polovinu poměrně úspěšného dua MKTO dělajícího rapovou hudbu.