Chorvatsko je krásnou zemí, která se může pyšnit přírodními scenériemi, čistým mořem, skvělou gastronomií a také cenami, které jsou pro nás více než přívětivé. Dopřejte si rodinnou dovolenou právě v Chorvatsku.

Levná dovolená

Pokud vyrážíme na dovolenou s celou rodinou, hledáme destinace, které jsou finančně o něco přívětivější. Kupovat totiž letenky celé rodině, která bude potřebovat i množství zavazadel, by pro vás mohlo znamenat finanční vyhoření. Mnohem lepší variantou je vydat se na dovolenou autem, tedy do destinace, která nebude příliš daleko.

Chorvatsko

Dobrou volbou je tedy Chorvatsku. Nejenže cesta do Chorvatska trvá jen několik hodin jízdy autem, ale přivítají vás zde přívětivé ceny za ubytování i jídlo. A Chorvatsko není jen zemí, která je přívětivá finančně, ale nabízí také své přírodní krásy, dokonale čisté moře a ostrovy, na kterých najdete nejen klid, ale i panensky čistou přírodu. Chorvatsko vás nezklame ani svou gastronomií a přívětivostí tamních obyvatel.

Apartmány

Pokud hledáte levnější možnost ubytování, která však celé rodině poskytne dostatečný komfort a prostor, popřemýšlejte nad ubytováním v apartmánech. Apartmány Chorvatsko jsou cenově velmi výhodné. Zpravidla totiž platíte cenu za celý apartmán, ve kterém může bydlet několik osob. Tento typ ubytování se tedy opravdu vyplatí a nabídne vám dostatečný komfort, i pokud cestujete například s dětmi. Ubytování v hotelu by vás vyšlo zbytečně draze a neměli byste přístup k vlastní kuchyni apod.

Výlety

Chorvatsko vás nezklame, ani co se výletů týká. Navštívit můžete mnohé chorvatské ostrovy, na kterých se nachází národní parky. Chorvatsko má celkem 78 ostrovů s větší rozlohou. Mezi ty nejkrásnější patří Hvar, Korčula, Mljet či Rab. Za návštěvu však stojí i menší města se zajímavou historií.