Máte rádi luxusní a rychlé vozy? Je krásný zážitek nasednout do výjimečného vozu a testovat jeho jízdní vlastnosti. Možná, že nemáte vůz, který odpovídá vašim představám o ideálním voze a rádi byste vyzkoušeli nějaký jiný. Líbí se vám elektrovozy? Můžeme o nich slyšet ze všech stran. Jejich popularita prudce roste a to nejen kvůli ekologii, ale také kvůli jejich jízdním vlastnostem. Tyto vozy jsou temperamentní, tiché a reagují okamžitě.

Jak na pronájem elektrovozu?

Když už si chcete pronajmout elektromobil, proč nesáhnout po té nejlepší značce? Nejpopulárnější jsou vozy Tesla. Možná už jste nějaký na silnici potkali a toužíte po tom vyzkoušet si, jak se řídí. Líbila by se vám tesla na víkend nebo třeba na celý týden? Můžete si ji pronajmout a to skrze půjčovnu na Pujcovna-tesla.cz. Nabízí se vám temperamentní limuzína Tesla S P85D, dále komfortní SUV s křídly Tesla X P100D a elegantní a tichá Tesla 3 Long Range.

Pokud plánujete pořízení elektromobilu, tak je jeho pronájem skvělou volbou, protože budete vědět, jak se s ním jezdí. Můžete si ho pronajmout za libovolným účelem a udělat třeba dojem na vaše obchodní partnery nebo zákazníky, Chtěli byste s luxusní Teslou ohromit dívku na svém rande? Zajisté se vám to povede. Vůz Tesla si může pronajmout téměř kdokoliv a podmínky půjčení jsou jednoduché. Stačí, aby vám bylo alespoň 21 a byli jste minimálně rok vlastníky řidičského průkazu. S vozy můžete bez omezení na české dálnice, protože disponují dálniční známkou. Samozřejmostí je také zaplacená silniční daň, povinné ručení a také nonstop asistenční služba.

Kdykoliv si budete chtít vůz Tesla půjčit, stačí navštívit webové stránky půjčovny a jednoduše si vybraný vůz zarezervovat. Pokud vám připadaly elektrovozy Tesla nedostupné, nyní už víte, že je můžete řídit kdykoliv budete chtít.