Jak by mělo vypadat bydlení vašich snů? Každý má jiné představy o ideálním interiéru. Domov je místem, kde trávíme podstatnou část našeho života, je proto důležité, aby na nás působil příjemně. Ne každý chce mít interiér jako přes kopírák z katalogu, ale rád by ho měl tak, aby odpovídal jeho vkusu. Pokud chcete interiér na míru a podle současných trendů, vyplatí se obrátit na bytového designera.

Vyhledejte vhodné interiérové studio

Když se vybírá bytový designer, je vždy vhodné vybrat zkušeného designera, který má letité zkušenosti, má za sebou mnoho úspěšných projektů a může se pochlubit svými referencemi. Ať už chcete interiér na míru v domácnosti nebo v komerčních prostorech, ideální volbou je studio PW Interiér, které najdete na webu pwinterier.cz.

Studio vzniklo už v roce 2006, od kterého vytvořilo mnoho krásných interiérů pro domy, byty, kanceláře i další komerční prostory. Pro profesionály je na prvním místě spokojenost zákazníků. Dbají vždy na maximální originalitu a kromě originálního návrhu vám mohou vytvořit i atypický a originální nábytek na míru.

Jak interiérové studio pracuje?

Vše začíná schůzkou, během které profesionálové pochopí vaše představy a na jejich základě vám předloží několik návrhů, jakým směrem by se rekonstrukce mohla ubírat. Poté se udělá zaměření vašeho interiéru, zaměří se potřebné kóty pro možnost dodání vybavení a výrobu atypického nábytku. Ještě než se interiér realizuje, vytvoří se realistická počítačová 3D vizualizace, se kterou si můžete nový interiér prohlédnout ještě než se vytvoří. Budete tak mít jistotu, že je to to pravé, co chcete. Následně se vypracuje detailní cenová nabídka pro realizaci. Pokud vám vše bude vyhovovat, tým profesionálů se pustí do realizace, aby se návrhy zhmotnily v realitu. Zhotoví se originální nábytek nebo se dodá ten pravý od kvalitních výrobců. Nakonec se vše doplní potřebnými interiérovými doplňky a váš interiér tak získá svou finální tvář. Následuje předání, konečně můžete vejít do prostorů, které jste si vždy přáli a těšit se z nich každý den. Vždy se vyplatí obrátit na profesionály ve svém oboru.