Kvalitní boty jsou zárukou pohodlné chůze, ale i zdraví nohou. Obuv musí mít správnou velikost, musí odpovídat roční době a podmínkám jejich používání. Jiné vlastnosti bot očekáváme, když jdeme do společnosti, do přírody, nebo když je potřebujeme k nějaké pracovní činnosti. Veškeré požadavky splňuje obuv Prestige vyráběná společností Repa.cz. Tato značka je známa svou kvalitou a spolehlivostí, kterou oceňují jak dospělí, tak děti.

Historie a současnost firmy Repa

Tato firma úspěšně navazuje na baťovské tradice ve Zlínském regionu. Dnes se jedná o společnost s ručením omezeným, jejíž původní podobou živnost pana Jaroslava Řepy. Ten začal podnikat v živnosti obuv a výroba ochranných pracovních pomůcek v roce 1992. Dnes patří společnost Repa.cz k předním výrobcům obuvi v České republice a její věhlas sahá i do zahraničí. V současnosti firma vyrábí a prodává pánské, dámské a dětské boty pro každou příležitost. Boty značky Prestige jsou různých druhů, které jsou určeny na běžné nošení, na turistické výšlapy, sportovní aktivity i k pracovním činnostem.

Charakteristika obuvi Prestige

Na všech výrobcích firmy Repa.cz je patrná řemeslná zručnost, šikovnost a zkušenosti jejich zaměstnanců, kteří jsou pyšní na odkaz Tomáše Bati a jeho věhlas po celém světě. V současnosti společnost Repa.cz produkuje jak boty s lepenou podešví, tak obuv s přímým nástřikem podešve. Obuv Prestige charakterizuje jednak vysoká kvalita, a jednak originální design. Zakoupit je můžete ve všech prodejnách s obuví a nově také v eshopu firmy Repa.cz.

Ochranné pracovní pomůcky

Výroba nejrůznějších ochranných pracovních pomůcek má ve firmě Repa.cz ještě delší tradici, než samotná výroba bot. Zakladatel firmy totiž začínal právě s ochrannými pracovními pomůckami. Dnes firma vyrábí celou řadu druhů jako jsou například kožené zástěry nebo kamaše pro svářeče a kováře, kožené rukavice, rukávníky, zápěstní řemínky a další pomůcka, jejichž základem je kůže. Ochranné pracovní pomůcky mají za účel chránit pracovníky před způsobením pracovního úrazu, případně alespoň zmírnit jeho následky. Přitom se vyžaduje, aby byly pohodlné, příjemné na nošení a aby při práci nepřekážely.