Na bezpečnost lidé často myslí. Než jdou přes cestu, několikrát se rozhlédnou, nevcházejí do vozovky, kde jede auto, chodí po přechodu a podobně. Snaží se zkrátka myslet na svou bezpečnost a na to, aby se jim nic nestalo. Dopravní nehody jsou neustále a mnohdy za ně může také nepozorný chodec či cyklista.

Pozor, pořádně se rozhlédni!

Pravidla bezpečnosti se snažíte vštěpovat také svým dětem. Když jdete přes cestu, pak se vás musí držet na ruku, když jsou větší, učíte je rozhlížet se napravo i nalevo a pak znovu napravo, zda nejede nějaké auto nebo vám do cesty nevjede cyklista. Když je vše v pořádku, pak rychlým krokem silnici přejdete. Když je venku snížená viditelnost, tak se snažíte, aby děti byly co možná nejvíc vidět. Reflexní prvky se tak stávají součástí dětského oblečení. Ne vždycky to, ale stačí.

Reflexni vesta je skvělou alternativou, jak dětem zajistit tu správnou viditelnost. Zejména na podzim a v zimě, kdy je brzy tma a ráno se pozdě rozednívá, vám budou k velkému užitku. Budete tak mít pocit, že vaše děti budou chráněny a automobily, které projíždějí okolo děti, uvidí již na velkou dálku. Pohyb při ulici není nikdy moc bezpečný, ale reflexní vesty pomáhají chránit děti.

Různé motivy a velikosti

Děti jsou často rozjívené a mají pocit, že se jim nemůže nic stát. Nevnímají strach, na to tu jsou rodiče. Pokud vaše děti chodí do školy a ze školy za tmy, pak jsou reflexní vesty ideální! Altima.cz přináší ty správné pomocníky. Existují s moderními potisky, bez nich, s klasickým zapínáním vepředu, zapínáním na boku nebo je můžete navléknout přes hlavu. Jsou k dispozici v různých velikostech, tedy jsou ideální pro děti všech věkových kategorií. Zajistěte svým ratolestem bezpečnost i vy, s pomocí reflexních vest je to jednoduché!