Jen málokdo si dokáže představit svůj život bez motorového vozidla. Když nasedneme do vozu, jsme řízeni zejména dopravním značením. Sdělí nám, kdy máme přibrzdit, upozorní na nebezpečí, na opravu vozovky, na stoupání, na prudkou zatáčku nebo na různá omezení. Stačí jedna chybějící značka na důležitém místě a mohlo by dojít k nehodě. Značení jsou potřeba a starají se o ně zkušené společnosti, jako je TOP Znak s.r.o.

Prodej i pronájem dopravního značení

Zabýváte se dopravním značení Praha? Společnost působí nejen v hlavním městě, ale své služby vám ráda poskytne kdekoliv po České republice. Když navštívíte webové stránky společnosti Topznak.cz, najdete zde eshop s dopravním značením. Zde můžete vybírat dopravní značky, zařízení, zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací prahy, vodící prahy a různé příslušenství a komponenty. Co se týče pronájmu, společnost vám může zajistit jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem.

Pronajmout si můžete veškeré svislé dopravní značení, plastové směrové desky Z4, leitboye, přechodové VDZ, plastové a kovové zábrany, přechodové lávky pro pěší, dopravní kužely, světelnou signalizaci a plastová svodidla plněná vodou. Společnost vám značení nejen pronajme, ale dopraví ho až na místo, kde ho osadí podle projektu DIO, bude ho každý den kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu. Samozřejmostí je následná demontáž a uvedení komunikace do původního stavu. Od zákazníků je vyžadován DIO potvrzený PČR, DIR a objednávka, která bude zaslána emailem nebo poštou. Co se týče dalších služeb, společnost zajistí dále instalaci dopravního značení, aplikaci dopravního značení, návrh DIO a pronájem pracovní plošiny. Pokud hledáte specialistu na dopravní značení, navštivte web firmy, kde se dozvíte všechny potřebné informace.