Snažíte se pro sebe a pro své účely nacházet firmy, které vám dají to nejlepší z nejlepšího? Firmy, které budou nejen odpovídat kvalitou práce, ale také dostupnou cenou a možností si nad vším sednout a probrat věci, které by jinak probrat nešly? Vstřícnost a komunikativnost, dlouholeté zkušenosti, někdo hodnotí sídlo firmy a to, jakou mají prezentaci, jiný vidí za úspěchem silný příběh, kdy se zaměstnanci snaží dostat na výsluní svépomocí, jiný zase řeší, jaká je ve firmě nálada a zda opravdu všichni pracují na stejném cíli. Budete-li potřebovat někoho, kdo vám pomůže zajistit vývoj softwaru, pak se obraťte na firmu BABA Tumise.

Firma s chutí pomáhat

Jde o firmu, která se pyšní nejen lidmi, kteří za sebou mají dvacet let zkušeností v oboru, ale také firmou, která disponuje příběhem. Firmu založili majitelé pro uctění památky jejich afrického kamaráda, který náhle zemřel vlivem vážných nemocí. Jeho dlouholetá charitativní práce nevyšla vniveč, firma se dále na charitě podílí a pokračuje v práci, kterou jejich přítel začal. Díky společnosti tak mohou lidé studovat, dostává se jim dostupné lékařské péče a mají pitnou vodu. Základy, které jsou pro nás samozřejmostí, ale pro ně něčím velmi vzácným.

Na čem se firma podílí?

Má široký rozsah, může pomoci vaší firmě se seo parametry, umí měřit konverze, staví na bannerech a vůbec pomáhá se správou kampaní a vším okolo. Také je tu tvorba aplikací, která stojí za zmínku a to, že se snaží svým klientům vycházet maximálně vstříc. Kromě jiného také řeší zakázkové vývoje softwarů, mají vlastní B2B a B2C eshop a CMS, které nabízejí, tvoří mobilní aplikace pro Android i iOS a další a další věci. Hledáte-li firmu, která má příběh a tradici, která se snaží zlepšovat svět druhým, pak je to právě BABA Tumise.