Luxusní automobil, to je sen nejednoho jedince na této planetě. Po světě jich jezdí velká spousta a ještě více jich jen dřímá v garážích na blízkém východě. Jsou mezi nimi však i takové kousky, které vám vyrazí dech, ať už očekáváte cokoliv, a právě na ně se nyní podíváme.

 

Mercedes Benz W125 je vozidlo, které nabízí maximální rychlost 432 km/h. Celkem slušný výsledek, ovšem ne nikterak dech beroucí říkáte si? Pak vám musíme prozradit, že tento automobil byl zkonstruován roku 1938.

Cadillac El Dorado, měl ve své standardní výbavě minibar, společně s originálním sklem, které na sobě neslo emblém Cadillacu. Jednalo se o opravdu velkou frajeřinu, protože tento vůz jezdil v padesátých letech minulého století.

V momentě, kdy začala Audi dodávat své vozy i na Indický trh, musela vyvinout nový systém troubením, protože původní klakson nebyl vůbec slyšet. Navíc kvůli častému používání trpěl poruchami.

Jistě víte, že Daniel Craig je nejaktuálnějším představitelem Jamese Bonda. Tato role s sebou přináší také jednu příjemnou výhodu a to nárok na nejnovější model Astonu zcela zdarma a to až do konce života.

Pokud chcete vidět opravdu nádherná luxusní auta, nemusíte chodit na autosalony. Stačí pouze v Dubaj zajet na letiště, kde stojí stovky opuštěných luxusních vozů, které zde nechali jejich majitelé, kteří odletěli kamsi do světa.

Týden před tím, než James Dean zemřel, byl varován Sirem Alec Guinessem, aby si nové Porsche nepořizoval, jinak se v něm zabije. Co se stalo týden na to, všichni víme.

Pokud se převrátíte s tak nádherným vozem jako je Lamborghini Aventador na střechu, výbušniny umístěné v nahoru se otevírajících dveřích, je odtrhnou od automobilu, abyste z něj mohli vylézt.

Zvuk motoru BMW M5 je tak tichý, že automobil musí z reproduktorů vydávat umělý zvuk, aby řidič měl od vozu alespoň nějakou odezvu.